סדנאות פרזנטציה
ודיבור עם קהל

לחבר אנשים ורעיונות

שפת גוף

ידיים ויציבה

מבנה

לסדר ולהעביר

רעיון ברור

סגנון

להשתמש בקול

שלי

תוכן

מה אני אומר

דיבור עם קהל דורש התמודדות עם מספר רב של אתגרים: צריך לוודא שכולם מבינים ולדבר בקצב הנכון - לא מהר ולא לאט מדי, צריך להתעמק בפרטים טכניים אבל להישאר מעניין - להיות גם מצחיק וגם רציני, וכל הזמן להתחרות עם הסלולרי על תשומת הלב של הקהל. 

בחיי היום יום אין לנו הרבה הזדמנויות לתרגל דיבור עם קהל, אז אין פלא שברגע האמת אנחנו קצת מתקשים. גם אם בשיחות אישיות אנחנו מעניינים ומרתקות, כשקהל מביט בנו המילים לא תמיד יוצאות והרעיונות לא עוברים.

ביחד נציץ לתוך העולמות של תיאטרון, דיבייט וספוקן וורד כדי ליצור שפה משותפת לשיחה עם קהל, ונבין איך מפסיקים "להעביר ידע" ומתחילים "להציג תוכן".

איך שומרים

על קשב קהל?

איך מסבירים

רעיון מסובך?

איפה להדגיש

ואיך ליצור עניין?

מה עושים

עם הידיים?

על המנחה

אלפי גלברד - מנחה סדנאות מיומנויות תקשורת רגשית ומקצועית, ואמן ספוקן וורד עם ניסיון בימתי-תאטרלי עשיר. סגן אלוף אירופה וסגן אלוף הארץ בדיבייט אוניברסיטאות, דובר TedX BGU, חבר צוות "פואטרי סלאם ישראל" ובעל תואר שני בפסיכולוגיה מטעם תכנית "לאוטמן", תכנית המצטיינים של אוני' ת"א.

הסדנאות של אלפי משלבות טכניקות מעולמות התאטרון, דיבייט וספוקן וורד ("פואטרי סלאם"), ומועברות בשיתוף פעולה עם מגוון רחב של מוסדות, ביניהם: אגודות הסטודנטים בטכניון ואוני' בר-אילן, האוניברסיטה הפתוחה, מרכז כהן-אידוב לדיבייט ורטוריקה, פואטרי סלאם ישראל, רשתות התיכונים "אורט", "עמל" ו"הריאלי" ועוד.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now